• Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…

Arabalı Vinç


Arabalı vinçler çift kiriş köprülü vinç sistemlerinde kaldırma grupları olarak kullanılırlar. Yapı itibariyle çift kiriş köprülü vincin üstünde gezer şekildedir. Arabalı vinçlerimiz 1 tondan 50 tona kadar standart üretimimiz bulunmaktadır. Standart üretim vinçlerimizin çalışma sınıfı FEM 2m grubundadır. Daha yüksek çalışma sınıfları için bizimle irtibata geçiniz. Çalışma şartlarının durumuna göre kaldırma ve yürütme grupları, halatlar, kanca grubu, frenler vs. değişkenlik gösterebilir. Frenler eldro fren(elektro hidrolik fren) ve redüktör grubu yatık tip redüktör kullanılmaktadır. Halatlarımız 6×36 WS kendir veya çelik özlü halatlardır. Vinç tekerlekler ve makaralar Ck45 İmalat Çeliği veya GGG70 Sfero Döküm olarak kullanılmaktadır. Vinç tambuları dikişsiz çelik çekme yekpare borudan imal edilmektedir. Vincin üzerindeki bütün rulmanları hassas yataklanmış ve bakımı yapılabilecek şekilde yağlama sistemi dizayn edilmiştir. Müşterinin isteğine göre kancalarımız DIN15401 veya DIN15402'ye göre tek ağızlı veya çift ağızlı kullanılmaktadır. Tasarımlarımız optimum ölçüler sunarak size kaldırma yüksekliğinde ve yanaşma mesafelerinde minimum ölü mesafeler sunar. Yükseklik sıkıntısı olan yerler için alçak tavan arabalı vinç uygulamalarımız bulunmaktadır. Vinçlerimizde limit siviçler, aşırı yük sensörü, ışıklı siren ikaz lambası standartlara uygun olarak bulunmaktadır. Bununla birlikte motorlardaki çift hızlar sürücülerle ve çift devirli motorlarla sağlanabilmektedir.  Ayrıca kaldırılan yükü harici göstergede görülmek istenirse sisteme harici gösterge akuple edilebilmektedir. Sistemlerimizde kablolu kumanda standart olarak bulunmakta, uzaktan kumanda seçeneği opsiyonel olarak sunulmaktadır. Profesyonel ürünler üretmek, servis hizmetinin kalitesi ve müşteri odaklı çözümler sunmak Hasmak Vinç Mak. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti'nin ana prensipleridir.
files/kaldırma ekipmanlari 23.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 30.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 29.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 28.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 27.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 26.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 25.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 24.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 22.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 21.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 20.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 19.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 18.jpg

files/image (18).jpeg

files/image (9).jpeg

files/image (10).jpeg

files/image (11).jpeg

files/image (12).jpeg

files/image (19).jpeg

files/image (20).jpeg

files/image (21).jpeg

Arabalı Vinç,Kedi Vinç,Kedi,Arabalı Caraskal,Çift Kiriş Vinç,Çift Kiriş Kedi,Çift Kiriş Caraskal,Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
Arabalı vinçler çift kiriş tavan vinçlerinin makina grubunun oluşturular. Kedi, kedi vinç, arabalı caraskal, çift kiriş kedi gibi isimleri vardır. Temel anlamda 4 teker üzerinde köprünün üstünde yürüyen vinçlerdir. İstenilen tonajlarda, yüksek tonajlarda kullanılabilirler.
arabali-vinc-kedi-vinc-kedi-arabali-caraskal-cift-kiris-vinc-cift-kiris-kedi-cift-kiris-caraskal-vinc