• Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…

Yük Asansörü


1 tondan 15 tona kadar 30 metreye kadar standart üretimimiz bulunmaktadır. Farklı tonajlar ve metrajlar için bilgi alabilirsiniz. Yük platformları halatlı sistem olup tasarımı gereği insan taşımaya uygun değildir. Sadece yük transferi için kullanılır.
Standart üretim vinçlerimizin çalışma sınıfı FEM 2m grubundadır. Daha yüksek çalışma sınıfları için bizimle irtibata geçiniz. Çalışma şartlarının durumuna göre kaldırma grupları, halatlar, kanca grubu, frenler vs. değişkenlik gösterebilir. Frenler eldro fren(elektro hidrolik fren) ve redüktör grubu yatık tip redüktör kullanılmaktadır. Halatlarımız 6×36 WS kendir veya çelik özlü halatlardır. Vinç tekerlekler ve makaralar Ck45 İmalat Çeliği veya GGG70 Sfero Döküm olarak kullanılmaktadır. Vinç tambuları dikişsiz çelik çekme yekpare borudan imal edilmektedir. Vincin üzerindeki bütün rulmanları hassas yataklanmış ve bakımı yapılabilecek şekilde yağlama sistemi dizayn edilmiştir. Müşterinin isteğine göre kancalarımız DIN15401 veya DIN15402'ye göre tek ağızlı veya çift ağızlı kullanılmaktadır. Tasarımlarımız optimum ölçüler sunarak size kaldırma yüksekliğinde ve yanaşma mesafelerinde minimum ölü mesafeler sunar. Yükseklik sıkıntısı olan yerler için alçak tavan arabalı vinç uygulamalarımız bulunmaktadır. Vinçlerimizde limit siviçler, aşırı yük sensörü, ışıklı siren ikaz lambası standartlara uygun olarak bulunmaktadır. Bununla birlikte motorlardaki çift hızlar sürücülerle ve çift devirli motorlarla sağlanabilmektedir.  Ayrıca kaldırılan yükü harici göstergede görülmek istenirse sisteme harici gösterge akuple edilebilmektedir. Sistemlerimizde kablolu kumanda standart olarak bulunmakta, uzaktan kumanda seçeneği opsiyonel olarak sunulmaktadır. Profesyonel ürünler üretmek, servis hizmetinin kalitesi ve müşteri odaklı çözümler sunmak Hasmak Vinç Mak. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti'nin ana prensipleridir.
files/kaldırma ekipmanlari 3.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 7.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 8.jpg

files/image (27).jpeg

files/kaldırma ekipmanlari 5.jpg

files/kaldırma ekipmanlari 2.jpg

Yük Asansörü,Yük Platformu,2 Hareket Caraskal,2 Hareket Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
Yük asansörü veya yük platformu olarak bilinen vinçlerdir. Temel anlamda bir platform üzerinde sadece indirme kaldırma hareketi yaparlar. Katlar arasında malzem transfer etmek için kullanılırlar.
yuk-asansoru-yuk-platformu-2-hareket-caraskal-2-hareket-vinc