• Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…

Çift Kiriş Vinç Yürütme Grubu


Çift kiriş köprü yürütme başlıkları köprünün iki tarafında bulunan manuel veya motorlu sistemlerdir. Alttan askılı veya üstten yürüyerek imal edilebilirler. Genelde 4 tekerli ve 2 tahrikli olarak imal edilirler. Fakat buggy başlık olarak tasarlanıp 8 tekerli 4 tahrikli olarak da dizayn edilebilirler. Tekerlek malzemeleri Ck45 veya GGG70 sfero döküm olarak imal edilmektedir. Rulmanlı yataklar hassas işlenir ve uzun ömürlüdür. Sistemdeki tüm rulmanlar bakım ve yağlama yapılabilmesi için gerekli tasarıma sahiptirler. Başlıkların standart çalışma grubu 2m'ye göredir. 1 tondan 50 tona kadar standart olarak üretilmektedir. Daha yüksek çalışma sınıfları ve tonajlar için firmamızla irtibata geçiniz.
Çift kiriş köprü başlıklarımız uzun ömürlüdür ve gerekli standartlara uygun olarak imal edilmiştir. Bakım ve onarımı kolaydır. Motorlar isteğe göre çift devirli olarak kullanılabilir. Profesyonel ürünler üretmek, servis hizmetinin kalitesi ve müşteri odaklı çözümler sunmak Hasmak Vinç Mak. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti'nin ana prensipleridir.

files/yurutme basliklari 1.jpg

files/yurutme basliklari 3.jpg

files/yurutme basliklari 2.jpg

Çift Kiriş Vinç Yürütme Grubu,Çift Kiriş Köprü Başlık,Köprü Başlık,Köprü Yürütme Grubu,Yürütme Grubu - Hasmak Vinç Sistemleri
Çift kiriş vinç yürütme grubu veya çift kiriş köprü başlık olarak da adlandırılan bu ürünler çift kiriş tavan vinçlerinin köprü yürüme hareketini yaptıran 4 veya 8 tekerli motorlu veya manuel başlık sistemleridir. Üstten yürüyen sistemler olduğu gibi alttan askılı olarak da imal edilebilirler.
cift-kiris-vinc-yurutme-grubu-cift-kiris-kopru-baslik-kopru-baslik-kopru-yurutme-grubu-yurutme-grubu