• Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…
Köprü yürütme başlıkları köprünün iki tarafında bulunan manuel veya motorlu sistemlerdir. Kullanım amacı ve tonajına göre çift kiriş vinç köprü yürütme grubu, tek kiriş(monoray) vinç köprü yürütme grubu ve portal vinç köprü yürütme grubu olarak kullanılabilirler. Ayrıca holler arası yük transfer etmek için özel yük transfer arabaları da bu gruba dahil edilebilir. Alttan askılı veya üstten yürüyerek imal edilebilirler. Genelde 4 tekerli ve 2 tahrikli olarak imal edilirler. Fakat buggy başlık olarak tasarlanıp 8 tekerli 4 tahrikli olarak da dizayn edilebilirler. Buggy başlık geometrik olumsuzlukların Tekerlek malzemeleri Ck45 veya GGG70 sfero döküm olarak imal edilmektedir. Rulmanlı yataklar hassas işlenir ve uzun ömürlüdür. Sistemdeki tüm rulmanlar bakım ve yağlama yapılabilmesi için gerekli tasarıma sahiptirler. Başlıkların standart çalışma grubu 2m'ye göredir. Daha yüksek çalışma sınıfları için firmamızla irtibata geçiniz.
Köprü başlıklarımız uzun ömürlüdür ve gerekli standartlara uygun olarak imal edilmiştir. Bakım ve onarımı kolaydır. Motorlar isteğe göre çift devirli olarak kullanılabilir. Profesyonel ürünler üretmek, servis hizmetinin kalitesi ve müşteri odaklı çözümler sunmak Hasmak Vinç Mak. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti'nin ana prensipleridir.

Çift Kiriş Vinç Yürütme Grubu

Monoray Vinç Yürütme Grubu

Portal Vinç Yürütme Grubu

Yük Transfer Arabası

Köprü Başlıkları,Çift Kiriş Köprü Başlık,Tek Kiriş Köprü Başlık,Tavan Vinci Başlık,Tavan Vinci Yürütme Başlık,Kedi Yürütme Başlık,Vinç Köprü Başlığı,Kedi Yürütme Başlığı,Yürütme Grupları,Tek Kiriş Köprü Başlı - Hasmak Vinç Sistemleri
Vinç yürütme başlıkları çift kiriş yürütme başlığı, tek kiriş yürütme başlığı olarak kabaca kategorilendirilebilir. Çift kiriş gezer köprülü vinçler(çift kiriş tavan vinci) için çift kiriş yürütme başlığı kullanılır. Tek kiriş gezer köprülü vinçler(monoray tavan vinci) için tek kiriş yürütme başlığı kullanılır.
kopru-basliklari-cift-kiris-kopru-baslik-tek-kiris-kopru-baslik-tavan-vinci-baslik-tavan-vinci-yurutme-baslik-kedi-yurutme-baslik-vinc-kopru-basligi-kedi-yurutme-basligi-yurutme-gruplari-tek-kiris-kopru-basli