• Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…

Portal Vinç Yürütme Grubu


Portal vinç köprü yürütme başlıkları köprünün iki tarafında bulunan manuel veya motorlu sistemlerdir. Genelde buggy başlık olarak tasarlanıp 8 tekerli 4 tahrikli olarak da dizayn edilirler. Fakat küçük tonajlarda ve küçük aks açıklıklarında 4 tekerli 2 tahrikli olarak da imal edilebilirler. Tekerlek malzemeleri Ck45 veya GGG70 sfero döküm olarak imal edilmektedir. Rulmanlı yataklar hassas işlenir ve uzun ömürlüdür. Sistemdeki tüm rulmanlar bakım ve yağlama yapılabilmesi için gerekli tasarıma sahiptirler. Başlıkların standart çalışma grubu 2m'ye göredir. 1 tondan 50 tona kadar standart olarak üretilmektedir. Daha yüksek çalışma sınıfları ve tonajlar için firmamızla irtibata geçiniz.
Portal vinç köprü başlıklarımız uzun ömürlüdür ve gerekli standartlara uygun olarak imal edilmiştir. Bakım ve onarımı kolaydır. Motorlar isteğe göre çift devirli olarak kullanılabilir. Profesyonel ürünler üretmek, servis hizmetinin kalitesi ve müşteri odaklı çözümler sunmak Hasmak Vinç Mak. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti'nin ana prensipleridir.
files/yurutme basliklari 4.jpg

Portal Vinç Yürütme Grubu,Portal Vinç Başlık,Portal Vinç Köprü Başlık,Buggy Başlık,Mafsallı Başlık,Başlık,Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
Portal vinç yürütme grubu veya portal vinç başlık olarak da adlandırılan bu ürünler portal vinçlere hol boyunca yürüme hareketini yaptıran motorlu veya manuel başlık sistemleridir. 4 veya 8 tekerli imal edilebilirler. Buggy başlık sayesinde olası kasıntıların önüne geçilerek rahat bir çalışma sistemi tasarlanmıştır.
portal-vinc-yurutme-grubu-portal-vinc-baslik-portal-vinc-kopru-baslik-buggy-baslik-mafsalli-baslik-baslik-vinc